Konto z Podwyżką Banku BGŻ, w ramach którego bank nagradza klientów za wpływ…

Dam pożyczkę Konto z Podwyżką Banku BGŻ, w ramach którego bank nagradza klientów za wpływ dochodów na konto premią w wysokości 1% przelewanej kwoty, juz po raz drugi w tym miesiącu wygrało w rankingu kont osobistych.

Konto z Podwyżką Banku BGŻ zwyciężyło w styczniowym rankingu wszystkich typów kont osobistych przygotowanym przez portal finansowy Money.pl. Jest to już drugie wyróżnienie tego produktu w tym miesiącu. Konto z Podwyżką zwyciężyło też w styczniowym rankingu kont przygotowanym przez analityków portalu Comperia.pl

Analitycy portalu Money.pl przeanalizowali ofertę 93 kont osobistych w 34 bankach i wynika z niej, że oferta Banku BGŻ przedstawia się najkorzystniej. Zdobyte pierwsze miejsce bank zawdzięcza przede wszystkim innowacyjnemu programowi premiowemu. Bank nagradza klientów za wpływ dochodów na konto premią w wysokości 1% przelewanej kwoty. Dzięki temu posiadacz konta może zyskać nawet 600 zł rocznie.

Na podstawie analizy potrzeb i oczekiwań klientów, a także obserwacji konkurencji przygotowaliśmy nowoczesne rozwiązanie, które zyskało zainteresowanie i klientów, i mediów. To wyróżnienie jest kolejnym obiektywnym potwierdzeniem, że wprowadzanie na rynek innowacyjnych i unikalnych produktów przynosi efekty – powiedział Michał Glinka, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej Banku BGŻ.

Konto z Podwyżką jest w ofercie Banku od 15.11.2010 r. Jest to bezpłatnie prowadzony rachunek, oferowany wraz z Programem Premiowym „Podwyżka”. Wszystkie przelewy przez Internet są bezpłatne. Darmowe są także wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Źródło: Bank BGŻ

Możliwość komentowania jest wyłączona.