Abonenci, którzy w grudniu skorzystają z oferty ubezpieczenia mieszkania w Multimedia P…

Motoryzacyjne ogłoszenia

Abonenci, którzy w grudniu skorzystają z oferty ubezpieczenia mieszkania w Multimedia Polska otrzymają bezpłatny dostęp do wybranego audiobooka z wypożyczalni i sklepu audioapp.pl.

Ubezpieczenie mieszkania to szczególna oferta przygotowana wspólnie z Ergo Hestią wyłącznie dla klientów Multimedia Polska. Abonenci mogą wybrać jeden z pięciu wariantów ze składką miesięczną od 7,49 do 20,99 zł. Suma ubezpieczenia wynosi od 10 tys. do 60 tys. zł. Ubezpieczenie, w zależności od wybranego wariantu obejmuje m.in. takie zdarzenia jak kradzież z włamaniem, zalanie, pożar, dewastacja, rozbój. Bez dodatkowych opłat ubezpieczona jest również odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym na kwotę 50 tys. zł.

 

W ramach świątecznej oferty klienci, którzy do końca grudnia wykupią dowolny wariant ubezpieczenia otrzymają możliwość pobrania bezpłatnego audiobooka o wartości do 31,89 zł z internetowej wypożyczalni i sklepu audioapp.pl. Aby skorzystać z oferty wystarczy na stronie https:audioapp.pl/klient-multimedia wybrać jeden z dostępnych audiobooków, podać kod promocyjny i zarejestrować się podając Numer Klienta.

 

Więcej informacji na www.multimediaubezpieczenia.pl

 

Multimedia Polska S.A.

Ogłoszenia auta osobowe

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kontakt i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.