Chwilówka na sms-kredyt dla nowych firm

Bezpłatną pożyczkę jako pierwsza w Polsce wprowadziła firma Vivus. Z początku kwota o jaka mógł się starać interesant to 1200 zł, a teraz jest to już 1600 zł. Czy tak naprawdę pożyczka może być darmowa? Faktycznie, jest darmowa, ale muszą być ku temu spełnione warunki:

klient musi mieć stały dochód

użytkownik musi mieć pozytywną historię kredytową i pozytywnie przejść nieraz dużo weryfikacji jak BIK, KRD, BIG Infomonitor, itp.

Należy pamiętać że opóźnienie w spłacie to już dodatkowe koszty czy to za przedłużenie, czy upomnienia i odsetki karne. Faktycznie wygląda to tak, iż każdy może pożyczyć niedużą kwotę na okres najczęściej do 30 dni po czym spłacić ją punktualnie, a z tego tytułu nie ponieść żadnych opłat. Czyli – oddaje się tyle ile pożycza wyjąwszy opłatę rejestracyjną, która zwykle wynosi 1 grosz lub jedną złotówkę i nie podlega zwrotowi. W taki sposób pożyczkodawca sprawdza dane osobowe użytkownika i przeprowadza weryfikację historii kredytowej.

Pożyczki za darmo oferuje obecnie aż 15 pożyczkodawców co pozwala korzystać z niewielkiej pożyczki za darmo przez ponad rok czasu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kontakt i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.