Tworzyła ofertę kredytową Polbanku i zasiadała w jego zarządzie. Teraz Beata Szwankowska d…

pożyczki prywatne warszawa
Tworzyła ofertę kredytową Polbanku i zasiadała w jego zarządzie. Teraz Beata Szwankowska dołączyła do zespołu Vivusa i objęła stanowisko dyrektora zarządzającego. Będzie odpowiadała za obszar sprzedaży i marketingu, w którym jeszcze w tym roku sporo się wydarzy.

Beata Szwankowska najlepiej ze swojej ponad dwudziestoletniej kariery wspomina budowę finansowych start-upów i samodzielną rekrutację zespołów, z którymi później mogła realizować najtrudniejsze projekty. Właśnie dołączyła do zespołu największego polskiego pożyczkodawcy online i będzie zajmowała się tym, co lubi najbardziej.

 

 

- Dynamicznie rozbudowujemy departamenty marketingu i sprzedaży. Prowadzimy równolegle kilka nowych projektów, z których część wystartuje jeszcze przed końcem wakacji – mówi Beata Szwankowska. – Już teraz mogę powiedzieć, że Vivus przestanie być firmą kojarzoną z jednym produktem i jednym kanałem dystrybucji – dodaje.

 

Według nowej dyrektor zarządzającej branża pożyczkowa to miejsce, gdzie możemy spodziewać się powstania innowacji, które później upowszechnią się w sektorze finansowym. – To widać już na dojrzałych rynkach. Branża pożyczek online daje nieograniczone możliwości w porównaniu do tradycyjnych usług finansowych. Mamy płaską strukturę menadżerską i właścicielską, dlatego przy nowych projektach możemy bardzo szybko przechodzić od koncepcji do realizacji – uważa.

 

Beata Szwankowska do bankowości trafiła z branży FMCG w czasie, gdy banki poszukiwały sposobów na upowszechnienie produktów kredytowych wśród klientów detalicznych. Wcześniej oferta kredytowa była traktowana, jako niezrozumiała, a jej założenia nie nadążały za zmianami w oczekiwaniach klientów. Przez siedem lat w Citibanku Beata Szwankowska przeszła przez wszystkie departamenty odpowiadające za ofertę kredytową, od marketingu i sprzedaży, po rozwój produktów. Wprowadzała na rynek pierwszy kredyt niezabezpieczony oraz sprzedaż przez telefon tzw. Loan by Phone. Zebrane doświadczenia wykorzystała w Polbanku, w którym była członkiem zarządu i jednym z pierwszych pracowników. Przez ostatnie osiem lat pełniła funkcję Dyrektora Obszaru Kart i Kredytów, zarządzając zespołem ponad 200 pracowników. Polbank pod jej kierownictwem udzielał ponad 200 mln zł kredytów gotówkowych miesięcznie. Beata Szwankowska odpowiadała także za pierwsza kartę kredytową w sojuszu bankowo-telekomunikacyjnym z T-Mobile oraz elastyczny kredyt z możliwością regulacji wysokości raty.

Pożyczki warszawa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kontakt i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.